Contactpersonen per provincie

Actieve leden (vrijwilligers) organiseren namens Borstkankervereniging Nederland activiteiten in het land. Dit doen zij onder de naam B-actief. Kijk op onze borstkankeragenda welke activiteiten er bij jou in de buurt zijn. Je kunt ook contact opnemen met de contactpersonen in jouw regio voor meer informatie en (individueel) lotgenotencontact. Hieronder vind je hun contactgegevens.

Lijkt het je leuk om zelf ook een activiteit te organiseren? Kijk dan hier voor meer info over B-actief.

Vragen over activiteiten in jouw regio en/of op zoek naar individueel lotgenotencontact? Neem dan contact op met één van de contactpersonen. Zie voor contactgegevens hieronder in het overzicht.

Friesland

Contactpersoon: friesland@borstkanker.nl

Activiteiten: zie borstkankeragenda regio Friesland en prothesevoorlichting

Groningen

Activiteiten: zie borstkankeragenda regio Groningen en prothesevoorlichting

Drenthe

Contactpersoon: drenthe@borstkanker.nl

Activiteiten: zie borstkankeragenda en prothesevoorlichting

Overijssel

Contactpersoon: zwolle@borstkanker.nl 

Activiteiten: zie borstkankeragenda regio Overijssel en prothesevoorlichting

Flevoland

Gelderland

Contactpersoon Nijmegen: nijmegen@borstkanker.nl

Contactpersoon Ede / Wageningen: bvn.edewageningen@gmail.com 

Contactpersoon Arnhem: arnhem@borstkanker.nl

Contactpersoon Apeldoorn: apeldoorn@borstkanker.nl

Contactpersonen Doetinchem: Lideke Simon (E:lideke.simon@gmail.com) en Heleen Jansen (E:hehajebo@kpnmail.nl)

Activiteiten: zie borstkankeragenda regio Flevoland en Gelderland en prothesevoorlichting

Noord-Holland

Contactpersoon Haarlem: Louise de Vos-de Cock van Eyndhoven (T: 023-5337992 en E: haarlem@borstkanker.nl)

Contactpersoon Den Helder: Jetty Nanninga (E: Jettynaninga@quicknet.nl)

Activiteiten: zie borstkankeragenda regio Noord-Holland en prothesevoorlichting

Zuid-Holland

Contactpersoon: gouda@borstkanker.nl  |  bvn.delft@gmail.com

Activiteiten: zie borstkankeragenda regio Zuid-Holland en prothesevoorlichting

Zeeland

Contactpersoon: terneuzen@borstkanker.nl

Activiteiten: zie borstkankeragenda regio Zeeland en prothesevoorlichting

Noord-Brabant

Contactpersonen Den Bosch: Wilma van Kasteren (T: 073-594592 of E: Wilcooij@msn.com)

Contactpersonen Helmond: Ria Mikkers (T: 0492-544440) en Riekie Zegers (T: 0492-534897)

Contactpersoon Uden: Via mammacareverpleegkundige (T: 0413-402660)

Contactpersoon Roosendaal: Ine van den Berg (T: 0165-302280)

Activiteiten: zie borstkankeragenda regio Noord-Brabant en prothesevoorlichting

Limburg

Contactpersoon Weert: Bactiefweert@gmail.com 

Contactpersoon Roermond: roermond@borstkanker.nl  Desiree van Goor (T: 047-5465819)

Facebook: BVN Roermond

Activiteiten: zie borstkankeragenda regio Limburg en prothesevoorlichting 

Utrecht

Activiteiten: zie borstkankeragenda regio Utrecht en prothesevoorlichting