Contact in de regio

Contact in de regio

Regio

Vrijwilligers van Borstkankervereniging Nederland organiseren activiteiten, geven prothesevoorlichting of bieden individueel lotgenotencontact door het hele land. Heb jij een vraag over jouw regio, neem dan contact op met één van de contactpersonen.

Friesland

friesland@borstkanker.nl

Gelderland

Nijmegen: nijmegen@borstkanker.nl
Ede/Wageningen: bvn.edewageningen@gmail.com 
Arnhem: arnhem@borstkanker.nl
Winterswijk: winterswijk@borstkanker.nl (Heidi Schreurs)

Limburg

Roermond: roermond@borstkanker.nl of 0475-465 819 (Desiree van Goor)
Facebook: Roermond Borstkanker 

Noord-Brabant

Den Bosch: wilcooij@msn.com (Wilma van Kasteren)
Helmond: 0492-534897 (Riekie Zegers)
Uden: 0413-402660 (via mammacareverpleegkundige)
Roosendaal: roosendaal@borstkanker.nl of 0165-532471 (Gerda Peeters)

Noord-Holland

Haarlem: haarlem@borstkanker.nl of 023-5337992 (Louise de Vos-de Cock van Eyndhoven)

Zeeland

terneuzen@borstkanker.nl

Zuid-Holland

Gouda: gouda@borstkanker.nl
Spijkenisse: corrie58@hotmail.com of 06-16764544 (Corrie Koole)

Steun
Page

Steun ons

Draag je Borstkankervereniging Nederland een warm hart toe? En wil je ons steunen? Dat kan. We zijn met alle vormen van hulp enorm blij!